Oferta
WIRTUALNY SALON WYSTAWIENNICZY
Kontakt w sprawie obiektów oraz ofert:
Natalia Hadrych:
tel.: 669 222 259
e-mail: n.hadrych@rempex.pl
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Nr katalogowy1
Piekło karpackie - ku pamięci wojny światowej, 1915
olej, płótno dublowane; 50 x 66 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wojciech Kossak / 1915
estymacja: 100 000 - 120 000 zł
Eliasz KANAREK (1902- 1969)
Nr katalogowy4
Dziewczynka w różowej sukieneczce
olej, płótno; 81,5 x 61 cm;
sygn. l. g.: E. KanaRek
estymacja: 43 000 - 50 000 zł
sygn. l. g.: E. KanaRek
estymacja: 43 000 - 50 000 zł
Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)
Nr katalogowy7
Procesja, ok. 1920
olej, płótno naklejone na tekturę; 67 x 91 cm;
sygn. l. d. F. Pautsch
estymacja: 35 000 - 40 000 zł
sygn. l. d. F. Pautsch
estymacja: 35 000 - 40 000 zł
Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)
Nr katalogowy9
Na zwiadzie, 1942
olej, sklejka; 78 x 63,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Tadeusz Kokietek / 1942 / Wiśce poświęcone ... (końcówka napisu nieczytelna).
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Malarz nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy11
Pomnik konny, 1924
akwarela, ołówek, papier; 28,5 x 19,5 cm (w świetle passe-partout);
napis p. d.: PARYŻ 924 WP.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
napis p. d.: PARYŻ 924 WP.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
Stefan MROŻEWSKI (1894-1975)
Nr katalogowy14
Kościół w Oksie, 1932
akwarela, papier; 35 x 46,5 cm;
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Stanisław TONDOS (1854-1917)
Nr katalogowy17
Motyw z Wawelu
akwarela, tektura; 46,2 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: Stanisław Tondos … (słabo czytelnie)
estymacja: 2 800 - 3 400 zł
estymacja: 2 800 - 3 400 zł
Zofia STANISŁAWSKA-HOWURKOWA (1895-1960)
Nr katalogowy20
Zabudowania, 1931
akwarela, papier; 33,7 x 45,6 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana p. d.: Z. Stanisławska / Warszawa 31
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
S. K. DANIEL, XX w.
Nr katalogowy22
Stary Rynek - Warszawa
olej, ołówek, tektura; 39 x 33,5 cm;
sygn. i opisany p. d.: Stary Rynek Warszawa / SK Daniel
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Marian WAWRZENIECKI (1863-1943)
Nr katalogowy25
Akt bokiem, 1923
ołówek, gwasz, papier; 37 x 17 cm;
sygn. i dat. p. d. M. [swastyka] W. / 24.VII. / 1923 R. P.
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
Wilhelm [WILK] WYRWIŃSKI (1887-1918)
Nr katalogowy30
Pejzaż z drzewami
czarna kredka, papier; 17,7 x 15,2 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: W.W.
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
sygn. p. d.: W.W.
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
T. SZPIEGEL, XX w.
Nr katalogowy33
Kupiec żydowski, 1920
pastel, tektura; 63,5 x 51 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. Szpigel / 1920
estymacja: 21 000 - 24 000 zł
estymacja: 21 000 - 24 000 zł
Franciszek KOSTRZEWSKI (1826-1911)
Nr katalogowy36
Nad rzeką, 1875
akwarela, gwasz, papier; 34 x 48,5 cm w świetle oprawy;
sygn. i dat. p. d.: F. Kostrzewski 1875.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Lucjan ORZECH (UR. 1946)
Nr katalogowy40
Muzykanci
olej, płótno; 60 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: Lucjan ORZECH
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. p. d.: Lucjan ORZECH
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Marcel SŁODKI (1892-1944)
Nr katalogowy42
Tulipany w wazonie
olej, papier naklejony na sklejkę; 50 x 40 cm;
sygn. l. d.: Słodki
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
sygn. l. d.: Słodki
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Błażej IWANOWSKI (1889-1966)
Nr katalogowy44
Kwiaty w koszu
olej, tektura; 69 x 57 cm;
sygn. l. d.: Błażej Iwanowski
estymacja: 2 300 - 2 800 zł
sygn. l. d.: Błażej Iwanowski
estymacja: 2 300 - 2 800 zł
Nathan GUTMAN (1898-1987)
Nr katalogowy46
Martwa natura z jabłkami
olej, płótno; 54 x 65 cm;
sygn. p. d.: N Gutman
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
sygn. p. d.: N Gutman
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)
Nr katalogowy48
Martwa natura, 1939
olej, płótno; 28,5 x 33 cm;
sygn. l. d.: J. Kraupe
estymacja: 4 300 - 5 000 zł
sygn. l. d.: J. Kraupe
estymacja: 4 300 - 5 000 zł
Nathan GUTMAN (1898-1987)
Nr katalogowy51
Tancerki
olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: N Gutman
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
sygn. p. d.: N Gutman
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Anna HARLAND-ZAJĄCZKOWSKA (1883-1930)
Nr katalogowy53
Meczet sułtański - Valide w Konstantynopolu
olej, płótno na tekturze, 24,5 x 16,5 cm;
Na odwrocie nalepka z wystawy z 20 sierpnia 1930 r. z autorem i tytułem obrazu
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)
Nr katalogowy55
Dworek
olej, tektura; 34 x 47 cm;
sygn. p. d.: St. Żurawski
estymacja: 4 200 - 5 000 zł
sygn. p. d.: St. Żurawski
estymacja: 4 200 - 5 000 zł
Grzegorz MENDOLY (1898-1966)
Nr katalogowy57
Pejzaż górski z kapliczką, 1934
olej, płótno; 39 x 51 cm;
sygn. i dat. p. d.: G. Mendoly / -34-.
estymacja: 4 800 - 5 800 zł
estymacja: 4 800 - 5 800 zł
Christian F. BECK (1876-1954)
Nr katalogowy59
W parku, 1911
olej, płótno; 39 x 43 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1911 Chr. Fr. Beck.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł
estymacja: 1 300 - 1 500 zł