Ludwik MISKY (1884-1938)
Nr katalogowy: 63
Widok na kościół Bożego Ciała w Krakowie
olej, tektura; 33 x 52,5 cm;
sygn. l. d.: LMISKY
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
sygn. l. d.: LMISKY
estymacja: 3 000 - 3 500 zł