Nr katalogowy: 51

Marian PRZYBYLSKI NOWINA (1884-?)

Nr katalogowy: 51

Pod wieczór

olej, sklejka; 68 x 48 cm;
sygn. l. d.: Nowina Przybylski
estymacja: 3 500 - 4 000 zł