Nr katalogowy: 40

Abraham NEUMANN (1873-1942)

Nr katalogowy: 40

Tenczynek - Sad

olej, płótno; 45 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Neumann / 07 (? data słabo czytelna).
estymacja: 15 000 - 17 000 zł