Nr katalogowy: 21

Janina MALISZEWSKA-ZAKRZEWSKA (1909-1982)

Nr katalogowy: 21

Bzy w wazonie

olej, płyta; 69,5 x 53,5 cm;
sygn. p. g.: Maliszewska Zakrzewska
estymacja: 2 200 - 2 600 zł