Nr katalogowy: 17

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 17

Kwiaty w wazonie

pastel, karton; 63,5 x 48,5 cm;
sygn. z prawej: … (nieczytelnie).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł