Nr katalogowy: 2

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 2

Zmierzch Orłów, 1941

olej, płótno; 131 x 210 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wojciech Kossak / 1941.
estymacja: 600 000 - 700 000 zł