Nr katalogowy: 218

Nr katalogowy: 218

Saturn

brąz, podstawa marmurowa; wys. 64,5 cm; szer. 42 cm; nie sygn.
Włochy, XIX w.
estymacja: 55 000 - 65 000 zł