Nr katalogowy: 88

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 88

Madonna z Dzieciątkiem

olej, płótno; 79 x 63,5 cm;
na odwrocie na krośnie malarskim nr E / 30.
estymacja: 5 200 - 6 000 zł