Nr katalogowy: 78

Jakub PROCIŃSKI (ok. 1810-1894)

Nr katalogowy: 78

Portret kobiety

olej, płótno dublowane na wosk; 66 x 53 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: J. Prociński / Malował w / 1887.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł