Nr katalogowy: 69

Feliks SZEWCZYK (1863-1932)

Nr katalogowy: 69

Pejzaż jesienny z brzozami

akwarela, papier; 25 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: F. Szewczyk.
estymacja: 1 400 - 1 700 zł