Nr katalogowy: 58

Franciszek TUREK (1882-1947)

Nr katalogowy: 58

Widok na Kraków, 1919

akwarela, papier; 33,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Fr. Turek / 12419.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł