Nr katalogowy: 56

Jerzy PAWŁOWSKI (1909-1991)

Nr katalogowy: 56

Stare Miasto z ulicą Piwną, 1936

olej, płótno; 20 x 13 cm;
sygn. i dat. l. d.: T. Pawłowski / 1936.
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł