Nr katalogowy: 50

Władysław MIKOS (1885-?)

Nr katalogowy: 50

Poranek zimowy, 1927

olej, płótno; 60 x 76,7 cm;
sygn. i dat. l. d.: WMikos 1927
estymacja: 3 700 - 4 200 zł