Nr katalogowy: 45

Ludwik KLIMEK (1912-1992)

Nr katalogowy: 45

Bukiet kwiatów, 1966

akwarela, kredka, gwasz, papier; 63,5 x 47,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Klimek 66.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł