Nr katalogowy: 33

Włodzimierz TETMAJER (1862-1923)

Nr katalogowy: 33

Wiejskie kobiety, 1903

olej, tektura; 17,5 x 19 cm;
sygn. i dat. p. d.: Włodzimierz Tetmajer / 4/VII 1903
estymacja: 22 000 - 25 000 zł