Nr katalogowy: 30

Stanisław ZAWADZKI (1878-1960)

Nr katalogowy: 30

Droga do kościoła, 1939

olej, sklejka; 19,5 x 26,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: St. Zawadzki 1939
estymacja: 2 400 - 2 600 zł