Nr katalogowy: 25

Zofia STRYJEŃSKA (1891-1976)

Nr katalogowy: 25

Krakowiacy, 1939

litografia, gwasz malowany szablonem (pochoir), papier; 29,5 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie p. d.: Z. Stryjeńska (faksymile)
estymacja: 2 600 - 3 200 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)