Nr katalogowy: 16

Michał ROUBA (1893-1941)

Nr katalogowy: 16

Portret kobiety

olej, płótno; 52 x 45 cm;
na odwrocie napis: Michał / Rouba (słabo widoczny).
estymacja: 5 500 - 6 000 zł