Nr katalogowy: 14

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 14

Portret mężczyzny

olej, płótno; 50,5 x 40,5 cm;
sygn. z prawej u dołu: a. Karpiński
estymacja: 10 000 - 12 000 zł