Nr katalogowy: 8

Jan KONARSKI (1850-1918)

Nr katalogowy: 8

Na postoju

olej, karton (?) naklejony na sklejkę; 27 x 25 cm;
sygn. u dołu.: JKonarski
estymacja: 12 000 - 14 000 zł