Nr katalogowy: 3

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 3

Portret kobiety w czerwonej sukni, 1918

olej, płótno; 67 x 78 cm;
sygn. i dat. l. d. a Karpiński / 1918.
estymacja: 26 000 - 32 000 zł
Cena sprzedaży 27 000 zł