Nr katalogowy: 34

Nr katalogowy: 34

Nóż do papieru huculski

drewno, intarsje, paciorki szklane, macica perłowa; dług. 25 cm.
Polska, Karpaty Wschodnie, 2 tercja XX w.
estymacja: 250 - 300 zł
Cena sprzedaży 200 zł