Nr katalogowy: 32

W. DEWDIUK

Nr katalogowy: 32

Talerz dekoracyjny, huculski

drewno toczone, intarsje, paciorki szklane, macica perłowa; 2 x 16,7 x 16,7 cm.
Polska, Karpaty Wschodnie, Kosów, 1925
estymacja: 250 - 300 zł
Cena sprzedaży 700 zł