Nr katalogowy: 205

Antonio CANOVA (1757-1822) - według

Nr katalogowy: 205

Amor i Psyche

marmur; wys. 45,5 cm; szer. 44 cm; nie sygnowana.
Francja ?, XIX-XX w.
estymacja: 3 600 - 4 300 zł