Nr katalogowy: 201

Nr katalogowy: 201

Para aniołów

drewno złocone; Europa Środkowa, XVIII w.
1. Aniołek z draperią; wys. 63 cm; szer. 35 cm.
2. Aniołek z kwiatem: wys. 58 cm; szer. 44 cm.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł