Nr katalogowy: 89

Malarz nieokreślony, szkoła niderlandzka, XVI / XVII w.

Nr katalogowy: 89

Jezus, faryzeusze i jawnogrzesznica

olej, deska;
68 x 103 cm.
estymacja: 40 000 - 45 000 zł