Nr katalogowy: 67

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 67

Cynie w wazonie

pastel, papier; 62 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: B ... (sygnatura nieczytelna).
estymacja: 2 700 - 3 000 zł