Nr katalogowy: 59

Rene Jerzy GROSZANG (1929-2004)

Nr katalogowy: 59

Dziewczynka na łące

akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę; 60 x 94 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Groszang.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł