Nr katalogowy: 57

Stanisław GRZYMS, XX w.

Nr katalogowy: 57

Wiejska dziewczyna

pastel, papier; 62,5 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Grzyms
estymacja: 2 200 - 2 400 zł