Nr katalogowy: 55

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 55

Para wieśniaków, 1945

ołówek, akwarela, papier; 47 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: ... / 1945 (ołówkiem, nazwisko nieczytelne).
estymacja: 2 700 - 3 000 zł