Nr katalogowy: 48

Isis KISCHKA (1908-1973)

Nr katalogowy: 48

Widok z Braux (Prowansja)

olej, płótno; 72 x 60 cm;
sygn. p. d.: KISCHKA
estymacja: 5 500 - 6 500 zł