Nr katalogowy: 46

Kazimierz ZYBERK-PLATER (1879 lub 81-1964)

Nr katalogowy: 46

Park przy willi

olej, płótno; 65 x 90 cm;
sygn. p. d.: K. Plater-Zyberk.
estymacja: 8 500 - 9 500 zł