Nr katalogowy: 44

Tadeusz NARTOWSKI (1892-1971)

Nr katalogowy: 44

Motyw z Kwilcza, 1947

akwarela, papier; 45 x 68 cm;
sygn. l. d.: Nartowski / Kwilcz 1947
estymacja: 3 200 - 3 800 zł