Nr katalogowy: 38

Max WERNER (1879-1952)

Nr katalogowy: 38

Sosny na Rugii

olej, płyta; 68,5 x 58,5 cm;
sygn. l. d.: M. Werner
estymacja: 2 300 - 2 800 zł