Nr katalogowy: 36

Edward WIESZCZEK, XX w.

Nr katalogowy: 36

Pejzaż z Rabki, 1969

akwarela, papier; 36,5 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisane p. d.: E. Wieszczek / Rabka 1969. (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł