Nr katalogowy: 32

Adam BANDROWSKI (1881-1966)

Nr katalogowy: 32

Pejzaż leśny, 1947

olej, tektura; 49,5 x 64 cm;
sygn. p. d.: A. Bandrowski
estymacja: 2 200 - 2 400 zł