Nr katalogowy: 25

Henryk DZIERŻANOWSKI (1896-1965)

Nr katalogowy: 25

Pocałunek Judasza

olej, płótno naklejone na tekturę; 52 x 54 cm;
sygn. l. d.: HDzierżanowski
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł