Nr katalogowy: 15

Zofia STRYJEŃSKA (1891-1976)

Nr katalogowy: 15

Z cyklu: Stroje polskie, plansza 17

litografia, gwasz malowany szablonem (pochoir), papier; 44 x 31 cm (wymiar kompozycji);
sygn. p. d.: Z. STRYJEŃSKA
estymacja: 5 000 - 5 500 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)