Nr katalogowy: 8

Roman KRAMSZTYK (1885-1942)

Nr katalogowy: 8

Martwa natura

olej, tektura, 54 x 83,5 cm;
sygn. l.g.: Kramsztyk
estymacja: 160 000 - 200 000 zł