Nr katalogowy: 520

Barbara MICHAŁOWSKA, XX w.

Nr katalogowy: 520

Błyskawica

wełna; 98,5 x 120 cm;
sygn. i opisany na wszywce: Art. PLASTYK / BARBARA MICHAŁOWSKA / WARSZAWA BRONIEWSKIEGO 24A / "BŁYSKAWICA" 98,5X120.
estymacja: 10 500 - 12 000 zł