Nr katalogowy: 358

Barbara LAWENDA, XX / XXI w.

Nr katalogowy: 358

Secesyjna tancerka, 2023

olej, płótno; 100 x 50 cm;
sygn. p. d.: B Lawenda;
estymacja: 6 700 - 8 000 zł