Nr katalogowy: 356

Katarzyna ZAWIERUCHA (ur. 1970)

Nr katalogowy: 356

Velvet, 2017

olej, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z/ 2013 (w kole);
estymacja: 8 500 - 10 000 zł