Nr katalogowy: 342

Stanisław KRZYSZTAŁOWSKI (1903 - 1990)

Nr katalogowy: 342

La Mancha, 1977

olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: S. Krzyształowski 1977;
estymacja: 4 200 - 5 000 zł