Nr katalogowy: 340

Robert WĘGLARZ (ur. 1968)

Nr katalogowy: 340

Obraz nr 50, 2023

olej, płótno; 100 x 90 cm;
sygn. p. d.: WR (monogramem w kole);
estymacja: 4 600 - 5 600 zł