Nr katalogowy: 332

Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971)

Nr katalogowy: 332

Przestrzeń chroniona (A1), 2023

olej, płótno; 120 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "PRZESTRZEŃ CHRONIONA" (A1) / ŚRODOWSKA 2023 / OLEJ NA PŁÓTNIE / 120 x 100 / 2023 r. / Katarzyna
estymacja: 9 500 - 11 000 zł