Nr katalogowy: 326

Andrzej CISOWSKI (1962-2020)

Nr katalogowy: 326

Walkower, 2011

olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: A.Cisowski / 03.2011 / "Walkower".
estymacja: 12 000 - 14 000 zł