Nr katalogowy: 301

Tadeusz DOMINIK (1928 - 2014)

Nr katalogowy: 301

Pejzaż, 2010

olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygn. p. d.: Dominik
estymacja: 46 000 - 56 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)