Nr katalogowy: 817
Sygnet z herbem Ślepowron
złoto pr. 8 K (333), zielony agat; rozmiar 22/23.
Polska, pocz. XX w.
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
Polska, pocz. XX w.
estymacja: 2 800 - 3 200 zł