Nr katalogowy: 801

FIRMA VINCENTI ORAZ RICHOUD

Nr katalogowy: 801

Zegar ścienny typu kartel

brąz złocony, mosiądz, szkło; wys. ca 50 cm, szer. 24 cm, głęb. 11,5 cm.
Francja, Paryż, firma VINCENTI oraz RICHOUD, po poł. XIX w.
estymacja: 18 000 - 22 000 zł